Sık Sorulan Sorular

Gerek hizmet kalitemiz gerekse çalışma prensiplerimiz konusunda aklınıza takılabilecek veya gelen ortak soruların bir kısmını sizler için toparladık. Aklınıza takılan her türlü soru veya sorunları bizlere dilediğiniz zaman sorup bilgi alabilirsiniz.


İade politikanız nedir?

Her türlü ürünümüzü hiçbir soru sormaksızın tarafımızca olası hata veya eksikliklerde ücret iadesi sözleşmemiz gereği iade etmekteyiz.


Kaç yıldır bu tür çalışmaları yapıyorsunuz?

Evet, aslında birçok öğrencimizin ortak sorusu; web sitenizi yeni duyduk deneyimli ekibiniz var mıdır? Yoksa sizde diğer tez yazan siteler gibi paramızı alıp, çalışmalarımızı teslim etmiyor musunuz? Bu konuda şunu belirtmek isteriz ki 7 yıldır 8. yıla gireceğiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz; ancak daha önce bireysel bir şekilde hizmet veriyorduk. Fakat daha sonra bunu daha yaygın hale getirip web sitemizi kurma gereği duyduk. Zaten sitemizi incelerseniz profesyonel bir uzmanlıkla tüm detaylar ve gizlilik düşünülüp yapılmıştır. Güven konusunda ise ödemelerinizde ücret iade garantisi veren tek siteyiz.


Bu işlerden çok anlamıyorum verilen hizmetin doğru ve yeterli olduğunu nasıl anlayabilirim?

Bu yüzden hizmetimize danışmanlık hizmeti diyoruz. Bizler çalışmanızı sizein yerinize yazıp belirli bir süre sonra buyrun çalışmanız sizin ödemenizi yapın ve daha sonra siz yolunuza biz yolumuza yapmıyoruz. Çalışmalarımızı kısa bölümler halinde sizlere iletiyoruz hem sizlerin de çalışmaya dahil olması hem de kontrollerin daha kolay yapılabilmesini sağlıyoruz.


Sitenizde referans listenizi göremedim neden koymadınız?

Birçok web sitesinde okuyoruz referanslar, gerçeği kanıtlanamayan sahte yorumlara açık sayları sayfamıza ekleme gereği duymak istemedik. Siteler yazmış örneğin; Ahmet C. “çok memnun kaldık” gibisinden yorumlar yazmış. Ancak gerçekten Ahmet Bey var mı veya böyle biri ile çalıştılar mı hatta hepsi gerçek olsa Ahmet Beyin o yazıdan haberi var mıdır? İşte bunların kanıtı olmadığından böylesine saçma bir sayfayı ekleme gereği duymuyoruz. Bize göre o sayfalar tamamen uydurma ve yalandır.


Neden tezprojedunyasi.com danışmanlık hizmetlerini tercih etmeliyim?

Önceliğimiz GÜVEN konusudur. Bu nedenle gerek iletişim araçları olsun gerekse ödeme konusunda sizlere bireysel veya amatör bir şekilde değil tam aksine kurumsal ve profesyonel anlamda hizmetinizdeyiz. Arka planda ekibimizde alanında uzman hocalarımızdan ve değerli çalışma arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.


Çalışmamın yapılmasını ve danışmanlık hizmetini almak için ne yapmam gerekiyor?

Bunun için bize iletişim araçlarımızdan herhangi biri ile ulaşmanız yeterli olacaktır. Sitemiz üzerinden birçok iletişim aracı bulunmakta ve sizler için hangisi uygun ise onu kullanabilirsiniz.


Kredi kartı ile ödeme yapılabilir mi?

Evet, sitemiz tamamen kurumsal alt yapı ile kurulmuş olunup, ödemelerinizi kredi kartınız ile taksitli şekilde yapabilirsiniz.


Ödeme tek seferde mi yapılıyor?

Hayır, ödemeleriniz çalışmanızın durumuna ve ücret tutarına göre taksitlendirilmektedir.


Çalışmaların özgün olduğundan nasıl emin olabilirim?

Bunun için çalışmalarımızı sizlere son haliyle değil, bölümler halinde iletiyoruz ki burada çalışmanızı hem sizler hem de hocalarınızla kontrol edip olası bir eksiklik veya hataları zamanında görebilmek ve müdahale edebilmek adına.


Anket içeren çalışmalarda neler yapmam gerekmektedir?

Bu tür çalışmalarınızda karşılıklı bir şekilde uygun araştırma sahası belirlenip talebiniz doğrultusunda desteklerimiz sağlanmaktadır.


Olası sorunlar karşısında ne yapacağım?

En hızlı iletişim araçlarımızdan biri olan telefon numaramızdan müşteri hizmetlerine ulaşıp, sorunlarınızı en kısa sürede çözümü konusunda destek alabilirsiniz.


Bana Gönderdiğiniz Çalışmayı Beğenmezsem Ne Olacak?

Size gönderilen çalışmalar zaten son hali veya düzenlenmesi yapılmayacak değil aksine eksiklik veya hataların kontrolünü yapıp ve bizlere gerekli bilgileri iletmeniz amacıyla yapılmaktadır.


Gizlilik İlkenizi Açıklar mısınız?

Hizmet sözleşmemiz gereği çalışmalarımız tamamen gizlilik kuralları gereğince saklı tutulmakta olup bu nedenle sayfamız üzerinde birçok iletişim aracı bulunmaktadır.

Danışmanlık hizmetimiz; 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında danışmanlık hizmeti sunmaktır. İletişim araçlarından bizimle irtibata geçebilir, bundan sonraki süreçte danışman arkadaşlarımız sizlere en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır. Danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için ekibimize iletişim bölümündeki formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili en kısa zamanda sizlere dönüş yapılacaktır.

 

Tezprojedunyasi.com Menüler Hizmetlerimiz Bizi Takip Edin Güvenlik Belgeleri
Hakkımızda
İletişim
Hesabım
Yardım
Sipariş Ver
Hizmet Sözleşmesi
Çalışma Takip
Gizlilik Politikası
Teslimat ve İade
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Online Destek (Ticket) Sistemi
 

 

 

 

 

 

 

Anasayfa
Hakkımızda
İletişim
S.S.S.
Hizmetlerimiz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitirme Tezi
Bitirme Projesi
Doktora Tezi
İstatistik Analiz
Literatür Tarama
MBA Tezi
Makale Hazırlama
Master Tezi
Proje Ödevi
Sunum Hazırlama
Tez Dizgi Hizmeti
Tez Ödevi
Tezsiz Yüksek Lisans Projesi
Sağlık ve Tıpta Uzmanlık Tezleri
Yüksek Lisans Tezi
Tezsiz Yüksek Lisans Projesi

 

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Google+
Instagram
YouTube

Abone Olmayı Unutma!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tez danışmanlığı tez hizmetleri ödev hazırlama danışmanlığı proje danışmanlığı bitirme ödevi danışmanlığı tez yazdırma tez hazırlama tez yazım fiyatları parayla tez yazdırma tez danışmanlık tez merkezi tez siteleri tez danışmanlığı tez hizmetleri tez yazdırma ücretleri tez fiyatları tez destek yüksek lisans tezi danışmanlığı doktora tezi danışmanlığı yüksek lisans tezi yazdırma doktora tezi yazdırma tez veri analizi tez hazırlanır tez yazılır Tıp İktisat Ekonomi İşletme Mühendislik Güzel Sanatlar Arkeoloji Jeoloji Edebiyat İngilizce İnşaat Mühendisliği Elektronik Mühendisliği Matlab Sosyoloji Makine Mühendisliği Felsefe Tarih Politika Uluslararası İlişkiler Eğitim bilimleri Sağlık Yönetimi Hemşirelik Beslenme Kimya Fizik Biyoloji Sinema Drama Pazarlama Ekonometri İnsan Kaynakları Istatistik SPSS Endüstri Gıda Ziraat Deprem Mühendisliği Osmanlı Tarihi Uluslararası İlişkiler Mekatronik Hukuk Ulaştırma Mühendisliği Çevre Mühendisliği Bilgisayar mühendisliği, Tüm programlama dilleri, Eğitim Bilimleri, İşletme, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Ekonomi-İktisat, İlahiyat, Tıp, Tıp-Hemşirelik Uzmanlık, İnşaat Mühendisligi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği , Endüstri Mühendisliği, Finans- Bankacılık, Çalışma Ekonomisi, Tarih, Felsefe, Sosyoloji, Medya-İletişim, Ziraat-Tarım, Arkeoloji, Biyoloji, Fizik, Kimya, Sanat Tarihi, Müzik ve Müzikoloji, Mimarlık Tezleri, Matlab Projeleri, Türk Dili Edebiyatı , Uluslararası İlişkiler Siyaset ve Politika , Ekonometrik Analiz ve Modelleme , SPSS İstatistik Analiz , Makine Mühendisliği, Kamu Yönetimi