Hakkımızda

Türkiye’nin En Büyük Tez Proje Arşivi

Alanında uzman kadromuzla siz değerli öğrencilerimize hemen hemen her bölümde hizmet vermeye devam ediyoruz. 2009 yılında sadece öğrencilerimize yardımcı olabilmek adına başlatmış olduğumuz bu yolda ihtiyaç ve taleplerin olması nedeniyle kendimizi hizmet portföyümüzü genişletmek zorunda kaldık. Siz değerli öğrencilere, tez hazırlama, tez analiz, tez dizgi, tez formatlama, tez yazımı, SPSS istatistik analiz yorumlama ve yüksek lisans bitirme proje çalışmaları gibi danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Ancak bu alanda taleplerin olduğu kadar da şikayetlerinde ardı coursework help service arkası kesilmiyor. Bunların en önemlisi çalışmaların kopya olmasıdır. Uzun zamandır bu çalışmalarımızı web ortamında değil de çevremizdeki öğrenci ve arkadaşlarımıza desteklerimizle gerçekleştiriyorduk. Ancak kendisi uzman gibi tanıtıp başkaların çalışmalarından kopyala yapıştır yapıp size özelmiş gibi yazmaya çalışan çok fazla web sitesinin olması bizlerinde bu alanda internet ortamında bulunmamazı zorunlu kıldı.

Çalışmalarınızı özenle ve kendi çalışmamızmış gibi hazırlıyoruz. Öyle ki bunu belkide tek ama sadece biz çok açık ve cesaretli bir şekilde belirtiyoruz ki; tarafımızca olası hata veya eksikliklerde ödediğiniz ücretin %70 ‘ini sizlere geri ödüyoruz. Evet değerli öğrencilerimiz yanlış okumadınız burasının çok önemli olduğunu hatırlatmak isteriz. Hiçbir danışmanlık merkezi bu kalitede kendine güven çerçevesinde sizlerin karşısında bulunamaz ve bulunmamıştır.

Özgün ve yayınlanabilir tez çalışmalarında araştırma konusu seçerken bir konu başlığı bile bulmak bile zor iken birçok web sitesi tüm maillere hemen yazabileceklerini hatta hatta daha size doğru düzgün sorucause and effect writing prompts sormamalarına rağmen sanki çalışmanız arka planda hazırmış gibi kendilerinden çok emin bir şekilde hazırlayabileceklerini söylüyorlar. Bunu birçok siteye sorup öğrendiğimiz bilgiler doğrultusunda yazıyoruz. Tez çalışmaları çok özen ve uzun bir araştırma gerektiren bir çalışmadır. Her ne kadar bölümün uzmanı olsak dahi bizlerin bile zaman zaman kabul edemediğimiz çalışmalar olmaktadır; çünkü bir çalışmanın yazılabilmesi için zaman, istenilen ve analiz kısmı çok önemlidir. Bu kriterlerin uygunluğu o çalışmanın kalitesini de belirleyecektir.

 

Danışmanlık hizmetimiz; 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında danışmanlık hizmeti sunmaktır. İletişim araçlarından bizimle irtibata geçebilir, bundan sonraki süreçte danışman arkadaşlarımız sizlere en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır. Danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için ekibimize iletişim bölümündeki formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili en kısa zamanda sizlere dönüş yapılacaktır.

 

Tezprojedunyasi.com Menüler Hizmetlerimiz Bizi Takip Edin Güvenlik Belgeleri
Hakkımızda
İletişim
Hesabım
Yardım
Sipariş Ver
Hizmet Sözleşmesi
Çalışma Takip
Gizlilik Politikası
Teslimat ve İade
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Online Destek (Ticket) Sistemi
 

 

 

 

 

 

 

Anasayfa
Hakkımızda
İletişim
S.S.S.
Hizmetlerimiz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitirme Tezi
Bitirme Projesi
Doktora Tezi
İstatistik Analiz
Literatür Tarama
MBA Tezi
Makale Hazırlama
Master Tezi
Proje Ödevi
Sunum Hazırlama
Tez Dizgi Hizmeti
Tez Ödevi
Tezsiz Yüksek Lisans Projesi
Sağlık ve Tıpta Uzmanlık Tezleri
Yüksek Lisans Tezi
Tezsiz Yüksek Lisans Projesi

 

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Google+
Instagram
YouTube

Abone Olmayı Unutma!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tez danışmanlığı tez hizmetleri ödev hazırlama danışmanlığı proje danışmanlığı bitirme ödevi danışmanlığı tez yazdırma tez hazırlama tez yazım fiyatları parayla tez yazdırma tez danışmanlık tez merkezi tez siteleri tez danışmanlığı tez hizmetleri tez yazdırma ücretleri tez fiyatları tez destek yüksek lisans tezi danışmanlığı doktora tezi danışmanlığı yüksek lisans tezi yazdırma doktora tezi yazdırma tez veri analizi tez hazırlanır tez yazılır Tıp İktisat Ekonomi İşletme Mühendislik Güzel Sanatlar Arkeoloji Jeoloji Edebiyat İngilizce İnşaat Mühendisliği Elektronik Mühendisliği Matlab Sosyoloji Makine Mühendisliği Felsefe Tarih Politika Uluslararası İlişkiler Eğitim bilimleri Sağlık Yönetimi Hemşirelik Beslenme Kimya Fizik Biyoloji Sinema Drama Pazarlama Ekonometri İnsan Kaynakları Istatistik SPSS Endüstri Gıda Ziraat Deprem Mühendisliği Osmanlı Tarihi Uluslararası İlişkiler Mekatronik Hukuk Ulaştırma Mühendisliği Çevre Mühendisliği Bilgisayar mühendisliği, Tüm programlama dilleri, Eğitim Bilimleri, İşletme, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Ekonomi-İktisat, İlahiyat, Tıp, Tıp-Hemşirelik Uzmanlık, İnşaat Mühendisligi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği , Endüstri Mühendisliği, Finans- Bankacılık, Çalışma Ekonomisi, Tarih, Felsefe, Sosyoloji, Medya-İletişim, Ziraat-Tarım, Arkeoloji, Biyoloji, Fizik, Kimya, Sanat Tarihi, Müzik ve Müzikoloji, Mimarlık Tezleri, Matlab Projeleri, Türk Dili Edebiyatı , Uluslararası İlişkiler Siyaset ve Politika , Ekonometrik Analiz ve Modelleme , SPSS İstatistik Analiz , Makine Mühendisliği, Kamu Yönetimi